چکش پرفراتور (اطلس ،هلمن،اینگرسولرند)

چکش پرفراتور

چکش  پرفراتور در انواع برقی و بادی تولید میشود. از این دستگاه برای سوراخکاری و تخریب در معادن استفاده میشود.  این دستگاه ویژگی های خاصی دارد ک استفاده از آن را برای معادن مطلوب می‌سازد

 • در وزن های مختلف ۱۲ کیلو – ۱۸ کیلو – ۲۴ کیلو – ۲۸ کیلو
 • با قابلیت دور بسیار بالا
 • جهت حفر سوراخ هایی از قطر ۳۰ میلی متر تا ۵۱ میلی متر به عمق ۲۰ متر
 • قابل استفاده در معادن ، تونل ، چاه ، راه ، ساختمان ، مترو
 • قطعات یدکی تمامی پرفراتور ها و تعمیر انواع چکش گردون

انواع چکش پرفراتور

 1. چکش پرفراتور اطلس کوپکو
 2. چکش پرفراتور هلمن
 3. چکش پرفراتور بهلر
 4. چکش پرفراتور چینی
 5. چکش پرفراتور اینگرسولرند
 6. چکش پرفراتور اروپایی
 7. چکش  پرفراتور سوئدی
 8. چکش پرفراتور انگلیس و ژاپنی

استفاده از چکش پرفراتور

چکش پرفراتور ها ( چکش های دورانی ) سری YT یکی از بهترین و مناسب ترین پرفراتور های قابل استفاده در معادن زیرزمینی می باشد .

تیپ این پرفراتور ها مهندسی معکوس شده پرفراتور های اینگرسورلند امریکا می باشد و به نسبت سرعت و قدرت با انواع چکش های دورانی پنوماتیکی اروپایی و آسیایی قابل رقابت هستند .
این پرفراتور ها قابل استفاده با سه پایه و یا بدون آن ، برای چالزنی دستی هستند و کنترل سه پایه با شیر کنترل کننده روی خود پرفراتور می باشد که این خود مزیتی بر پرفراتور های نسل قدیمی محسوب می شود .
پرفراتور های سری YT قابلیت کار بصورت باد و یا باد و آب همزمان را داراست .کاتالوگ کامل محصولات YT و همچنین مشخصات فنی و لیست قطعات یدکی در منوی دانلود ها موجود می باشد

پرفراتور بادی ابزاری است دورانی و پنوماتیکی که برای چالزنی در معدن و سوراخکاری در تونل ها و … کاربرد دارد . پرفراتورهای بادی در مدلهای و وزن های مختلف میباشند . مته الماسه پرفراتور بادی به دو صورت دینامیتی و باروتی میباشند که قسمت الماسه مته دینامیتی کوچکتر از مته باروتی میباشد . مته الماسه پرفراتور بصورت 40 سانتی متر ، 80 سانتی متر ، 1.20 متر ، 1.60 متری ، 1.80 متری ، 2 متری ، 2.40 متری و 3.20 متری میباشد .